1. דף הבית
  2. מאמריםהתאמצתם, עבדתם סביב השעון, חסכתם בקפדנות, ויתרתם על איכות חיים בשלהי הזמן, שאפתם ולא ויתרתם.. המשכתם לחלום עד שהצלחתם... והצלחתם!!
קומה בהתאם ולעיתים מעבר לציפיות הראשוניות שלכם... שלושה/ארבעה/חמישה חדרים, נוף מרהיב לשטח פתוח ובלתי נגמר... השמיים מעולם לא נראו כה תכולים... הרוח מנשבת ברכות במרפסת הניצבת זו אשר ממשיכה את שטח הסלון המפנק... לכל ילד חדר משלו... הדירה מרוהטת ומעוצבת להפליא... הכל כל כך מקסים ומסודר.. רק דבר אחד נשאר.. אחרון חביב... חשוב ומיוחד אולי יותר מכל הנאמר... סורגים!!
מילה אחת עם קונוטציה לא מסבירת פנים... כל הנוף המקסים הזה... כל השטח המיוער... אולי הים רחב הידיים.. או הנוף האורבני המשדר עוצמה לצד קידמה...הכל פתאום הופך לממוסגר, לא חביב.. תחושת מחנק ואי נוחות... סיום עגום להתחלה מבטיחה... ומצד שני.. הילדים... חלקם עדיין כה קטנים... חסרי תבונה, חסרי יכולת לשלוט בהבנה... בוודאי לא נסכן אותם גם אל מול המעוות... בטחון לפני הכל.. מי כמונו הישראלים המודעים לכך יותר מכל...!
אלא שכאן בדיוק... במקום הזה... נכנסת לה "שקופים" חברה המשלבת בטיחות ואיכות לבית ולדירה המתמחה בתחומה להגיע עד שערי ביתך... על דפנות חלונותיך... מציבה היא רף חדש בעולם הממוסגר... משאירה אתכם עם החלום... חי נושם ובועט... מדגישה את הנוף, את היער ואת הים... משאירה מוטיב נעים ולח לעין כל אדם ובמקביל שומרת היא על ילדיך שמירה בטוחה והדוקה... אין סיכוי לנפילה בעוד באופק הנוף נפלא!!
גם מרפסת הדירה אשר גובהה מתנשא ל1.1 מ' מדאיגה היא את ההורים... שמא יעלו הילדים על דרגש וברוח שטות יאבדו חלילה שליטה... ומכאן... שלא נדע!! לעיתים אין דרך חזרה!!! אך גם לכך יש תמורה... "שקופים" דאגה למענה איכותי, בטוח ונפלא... 30 ס"מ ולעיתים 40... והמעקה הקיים עולה בגובה כפלאים... גם בדרך של זכוכית... שומרים על אסתטיקה וצורה כמעט זהה... משלבים עמודי תמיכה להגברת הבטיחות ומעגנים בחוזקה... אותו מרקם הצבע לשמירה על מראה נקי לצד עבודה מקצועית ברמה גבוהה...!!
שקיפות, מקצועיות, לויאליות ואחריות כל אלו לא יסולו בפז... הלקוח היה וישאר במרכז... הבטחון הוא המטרה.. האסתטיקה תורמת לתחושה הכללית הנפלאה ובסופו של יום יוצאים מרוצים ובטוחים כי שקופים... זו עוצמה אחרת של חברה!!.
logo בניית אתרים